Polecam szczerze, produkt najwyższej jakości , transakcja wzorowa, kontakt idealny, dostawa z tolerancją +/- 1 godz. po prostu miód:-) Cała Częstochowa pozdrawia Sopotnię Wielką i jej najprzedniejszego…
Wszystko w najlepszym porządku. Kurier wjechał pod sam garaż więc nie było dużo noszenia. Nie zdejmujemy całkowicie folii z palet bo malowanie zaplanowane za kilka dni, ale przez "okienko" widzimy że…