Strona główna » Recenzje
Opinie Klientów
Kontakt

Recenzje

sztachety drewniane szlifowane

Sztachety drewniane proste - góra szpic - 1,2m

Ocena produktu 5/5

Wszytko w jak najlepszym porządku. Bardzo dobry towar i szybka realizacja. Deski na 100% długo sezonowane - czuć to w ręce. Pozdrawiam

Autor recenzji: Stolarz
Data napisania recenzji: 15-11-2023

sztachety na bramę

Sztachety drewniane proste - góra prosta - 1,5m

Ocena produktu 5/5

W pierwszej kolejności chciałam podziękować za poświęcony czas i udzielone wskazówki! Mam nadzieję, że nie byliśmy zbyt natrętni :) Ale największe podziękowania należą się za sztachety - SUPER PERFEKCYJNE! Będziemy zamawiać kolejne na balkon tylko obrobimy się z tym malowaniem :) DZIĘKUJEMY za udaną transakcję!

Odpowiedź sklepu:
Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie!

Autor recenzji: Zofia KTC
Data napisania recenzji: 30-10-2023

Sztachety drewniane proste - góra okrągła - 1,8m

Ocena produktu 5/5

Były pewne obawy przed zamówieniem sztachet online nie widząc ich na żywo. Dlatego zdecydowaliśmy z mężem, że poszukamy najpierw w naszej okolicy w sklepach stacjonarnych. Nawet nie chce mi się wymieniać w ilu miejscach byliśmy, łącznie z dużymi marketami i małymi stolarniami - dramat: złom, deski bez sęków z dziurami, ceny z kosmosu. Ilość znaczna bo 2000szt - nikt nie miał nawet takiej ilości na stanie. Napiszę tak. Towar zamówiony na sztachety24 w piątek po 17tej, dostawa środę w kolejnym tygodniu! - TOWAR SZTOS, suchy, perfekcyjnie obrobiony! U lokalnych dostawców nie widziałam ANI JEDNEJ deski w takiej jakości jak WSZYSTKIE od firmy JAN SKRZYP. Głębokie pokłony! Dziękujemy! Justyna i Michał

Odpowiedź sklepu:
Dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy ponownie!

Autor recenzji: Justyna&Michał
Data napisania recenzji: 13-10-2023

Sztachety drewniane proste - góra okrągła - 1,8m

Ocena produktu 5/5

Normalnie rzadko komentuję zakupy, ale po rozpakowaniu palety uznałem, że to jest jeden z niewielu momentów, gdzie powinienem ruszyć cztery litery i podziękować sprzedawcy! Sztachety są długie bo 1.8m , ale dosłownie każda prosta jak struna, poukładane i równe jak karty w talii! Deski obrobione dosłownie jak meble, gładkie i wyszlifowane. Oczywiście po komentarzach tutaj i obejrzanych zdjęciach miałem nadzieję na otrzymanie dobrego towaru ale rzeczywistość mnie zmiażdżyła! Szkoda ze w komentarzu nie mogę zamieścić zdjęcia, ale te 300szt w jednej talii prostych, bielutkich sztachet robi wrażenie. Pięknie dziękujemy z żoną Panu Janowi za niesamowity fach, za to że potrafi zadbać o tak wysoką jakoś produktu! Dziękujemy też Pani Oli za telefoniczną obsługę, wyjaśnienie naszych wątpliwości i odpowiedzi na wszystkie, pewnie nawet te głupie pytania oraz wszelką pomoc przy realizacji zamówienia!

Odpowiedź sklepu:
Dziękujemy za tak miły komentarz! Po takich słowach jesteśmy pełni chęci do dalszej ciężkiej pracy. Zapraszamy ponownie!

Autor recenzji: Wojtek82
Data napisania recenzji: 05-10-2023

sztachety szlifowane

Sztachety drewniane proste - góra okrągła - 1,2m

Ocena produktu 5/5

Witam. Na początku zaznaczę, że realizacja była błyskawiczna, paleta całą owinięta folią, szczelnie i bezpiecznie - pytałam u innych dostawców to terminy po 2-3 tygodnie i dłużej. Same sztachety dokładnie jak opisują inni, bardzo suche i pięknie wyszlifowane. Jesteśmy już po malowaniu i naprawę jestem pozytywnie zaskoczona, drewno dobrze chłonie impregnat i po pomalowaniu wygląda bajecznie w kolorze pinia. W podjęciu decyzji o zakupie bardzo pomogły nam komentarze, dlatego czujemy się zobowiązani wystawić swój. Szkoda, że w sklepie sztachety24.pl nie da się od razu zakupić akcesoriów takich jak śruby, farby, poprzeczki i inne potrzebne rzeczy do płotu - wtedy odpada dużo czasu na poszukiwania po innych miejscach. Reasumując POLECAMY każdemu kto chce mieć spokojną głowę przy zakupie sztachet!

Odpowiedź sklepu:
Dziękujemy!

Autor recenzji: Barbara
Data napisania recenzji: 15-09-2023

sztachety z drewna świerkowego

Sztachety drewniane proste - góra okrągła - 1,5m

Ocena produktu 5/5

Sztachety zostały zamontowane w ubiegłym tygodniu. Jeszcze nigdy nie miałem tak zadowolonego Klienta. Szkoda, że nie można w komentarzu zamieścić zdjęcia - wysyłam kilka w mailu dla Państwa użytku, możecie wrzucić na stronę. Towar pierwsza klasa. Nie macie w Polsce konkurencji a przerabiałem wielu! Jestem pozytywnie zaskoczony i jesteśmy w kontakcie. Pozdrawiam Marek

Odpowiedź sklepu:
Dziękujemy i zapraszamy do stałej współpracy.

Autor recenzji: Firma K***-Bud
Data napisania recenzji: 08-09-2023
Jesteś tutaj gdyż...
  • potrzebujesz trwałych i estetycznie wykonanych sztachet drewnianych na ogrodzenie, bramę lub balkon ?
  • oczekujesz minimum 20-25 lat trwałości, w końcu ogrodzenie drewniane  to inwestycja na lata, nie na dwa sezony ?
  • pragniesz uniknąć błędów w wykonaniu i doborze komponentów na Twoje ogrodzenie ?
  • potrzebujesz gwarancji, że Producent sztachet na Twoje ogrodzenie zna się na rzeczy i posiada długoletnie doświadczenie ?
  • cenisz sobie solidność i trwałość, ale nie lubisz przepłacać u pośredników ?
                         Dobrze trafiłeś! Gwarantujemy najwyższą jakość, potwierdzoną przez naszych zadowolonych Klientów.