Można śmiało zamawiać. Wszystko w jak najlepszym porządku i zgodnie z oczekiwaniami. Idealna obsługa klienta, odpowiedzi nawet na najgłupsze moje pytania :)
Zrobione na zamówienie z małą zmianą i nie było z tym problemu. Sztachety zaostrzone jak ołówek temperówką! Gładkie, bardzo dobrze wyszlifowane, bez ubytków i skaz drewna. Będę polecał!